My Favorite Movies
| hellothere13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
Bulletproof Monk 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 7 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Ghost Ship 2002, R) |
|
| 9 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 11 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 12 |
Cellular 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Hide and Seek 2005, R) |













