My Favorite Movies
love movie
| helfire21ruthanne's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Love Guru 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 3 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 4 |
A Very Special Love 2008, Unrated) |
|
| 5 |
My Big Love 2008, Unrated) |
|
| 6 |
One True Love 2008, Unrated) |
|
| 7 |
Love for Sale 2008, R) |
|
| 8 |
Desperadas (Desperadas: All They Need Is Love) 2008, Unrated) |
|
| 9 |
Love 101 2000, R) |
|
| 10 |
I Love You, Man 2009, R) |
|
| 11 |
Modern Love 2008, Unrated) |
|
| 12 |
When Love Begins 2008, Unrated) |
|
| 13 |
Between Love & Goodbye 2008, Unrated) |
|
| 14 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 16 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 17 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 19 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |



















