Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hehehewot's Rating My Rating
1
Freddy Got Fingered 2001,  R)
2
The Hot Chick 2002,  PG-13)
3
50 First Dates 2004,  PG-13)
4
The Skeleton Key 2005,  PG-13)
5
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
6
Kung Pow! Enter the Fist 2002,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
8
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
9
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
10
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
11
Jackass - The Movie 2002,  R)
12
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
13
Spider-Man 2002,  PG-13)
14
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
15
White Chicks 2004,  PG-13)
16
School of Rock 2003,  PG-13)
17
Peter Pan 2003,  PG)
18
Big Daddy 1999,  PG-13)
19
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971,  G)
20
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
21
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
22
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
23
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
24
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
25
Kung Fu Hustle 2004,  R)
26
Shrek 2 2004,  PG)
27
Shrek 2001,  PG)
28
The Ring 2002,  PG-13)
29
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
30
Shaun of the Dead 2004,  R)
31
Hot Shots! 1991,  PG-13)
32
Hot Shots! Part Deux 1993,  PG-13)
33
Resident Evil 2002,  R)
34
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
35
Click 2006,  PG-13)
36
Daddy Day Care 2003,  PG)
37
Garfield - The Movie 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments