My Favorite Movies
| healyrae's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. Bean's Holiday 2007, G) |
|
| 2 |
House On Haunted Hill 1959, PG) |
|
| 3 |
Hillbillys in a Haunted House 1967, G) |
|
| 4 |
Death Row (Haunted Prison) 2006, Unrated) |
|
| 5 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |
|
| 6 |
Herbie Rides Again 1974, G) |
|
| 7 |
Herbie Goes Bananas 1980, G) |
|
| 8 |
Herbie Goes to Monte Carlo 1977, G) |
|
| 9 |
National Lampoon's Loaded Weapon 1 1993, PG-13) |
|
| 10 |
Hannibal 2001, R) |
|
| 11 |
Hannibal Rising 2007, R) |
|
| 12 |
GoldenEye 1995, PG-13) |
|
| 13 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 14 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 15 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 16 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 17 |
The Last King of Scotland 2006, R) |

















