My Favorite Movies
| hc246's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Love + Hate 2005, Unrated) |
|
| 5 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 6 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 8 |
A Way of Life 2004, R) |
|
| 9 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 10 |
My Dog Skip 1999, PG) |
|
| 11 |
Bullet Boy 2004, R) |
|
| 12 |
Kidulthood 2005, R) |
|
| 13 |
Jumper 2008, PG-13) |
|
| 14 |
The Football Factory 2004, R) |
|
| 15 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 16 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 17 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 18 |
St. Trinian's 2007, PG-13) |

















