My Favorite Movies
Give list a short description
| hbburg2012's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Tommy Boy 1995, PG-13) |
|
| 2 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Black Sheep 1996, PG-13) |
|
| 4 |
Across the Universe 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 6 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Joe Dirt 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 11 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 12 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Red Eye 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 15 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 16 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
















