My Favorite Movies


  hayongkaykay's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
this is my fav movie!!!!
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
johnny is hottt!!!!
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
johnny depp is hottttt!!!!!!
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
johnny depp is hotttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5
O Brother, Where Art Thou? 2000,  PG-13)
O Brother, Where Art Thou?
roxxxxxxxxx!!!!!!!!!!!
6
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
Dumb and Dumber
oh yeah
7
Joe Dirt 2001,  PG-13)
Joe Dirt
def leppard sucks
8
Click 2006,  PG-13)
Click
Great!!
9
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
johnny depp is hott!!!
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
it was grool
11
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
that movie was the bomb
12
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
dorie rox
13
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
i liked it
14
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
it was awesome
15
Forrest Gump 1994,  PG-13)
Forrest Gump
my names forrest,forrest gump
16
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
channing tatum is so hot!!
17
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
Napoleon Dynamite
napoleon rox hard!!!!!
18
Grease 1978,  PG)
Grease
good movie
19
Coach Carter 2005,  PG-13)
Coach Carter
really great
20
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
channing is hot!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments