My Favorite Movies
| hawaiidebbie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Under the Hood, a Voyage into the World of Torture 2008, Unrated) |
|
| 2 |
Around The World Under The Sea 1965, G) |
|
| 3 |
Twilight Zone: The Movie 1983, PG) |
|
| 4 |
The Legend of the 7 Golden Vampires 1974, R) |
|
| 5 |
7 Women (Seven Women) 1966, Unrated) |
|
| 6 |
America's Best Kept Secret 1988, Unrated) |
|
| 7 |
The Grave 1996, R) |
|
| 8 |
Julius Caesar 1953, Unrated) |
|
| 9 |
Tower of London 1962, Unrated) |
|
| 10 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 11 |
Lost Boys: The Tribe 2008, R) |
|
| 12 |
Lost Souls 2000, R) |
|
| 13 |
Lost and Found 1999, PG-13) |
|
| 14 |
The Lost City 2005, R) |
|
| 15 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 16 |
300 2007, R) |
|
| 17 |
Fame 2009, PG) |
|
| 18 |
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant 2009, PG-13) |
















hawaiidebbie posted 2 years ago
http://www.youtube.com/watch?v=j4n8FEmEoMk
hawaiidebbie posted 2 years ago
Create Your Own