My Favorite Movies


  HateMachine's Rating My Rating
1
The Crow 1994,  R)
2
Black Hawk Down 2001,  R)
3
Gladiator 2000,  R)
4
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
5
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
6
Sleepy Hollow 1999,  R)
7
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
8
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
9
Kingdom of Heaven 2005,  R)
10
Buffalo Soldiers 2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments