My Favorite Movies
| hatch90's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 2 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 4 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 5 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 6 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 7 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 8 |
American Pie 1999, R) |
|
| 9 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 10 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Deuce Bigalow: European Gigolo 2005, R) |
|
| 15 |
Cradle 2 the Grave 2003, R) |
|
| 16 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 17 |
Exit Wounds 2001, R) |
|
| 18 |
Kiss of the Dragon 2001, R) |
|
| 19 |
Jeepers Creepers 2 2003, R) |
|
| 20 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 21 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 22 |
Scream 1996, R) |
|
| 23 |
American Psycho 2000, R) |
|
| 24 |
Jay and Silent Bob Strike Back 2001, R) |
|
| 25 |
Dude, Where's My Car? 2000, PG-13) |
|
| 26 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 27 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 28 |
Saw II 2005, R) |




























