My Favorite Movies
| haseeenaa's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 2 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 3 |
The League of Extraordinary Gentlemen 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 7 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The 300 Spartans 1962, Unrated) |
|
| 9 |
300 2007, R) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Jab We Met 2007, PG) |
|
| 14 |
Surf's Up 2007, PG) |
|
| 15 |
Chak De! India 2007, Unrated) |
|
| 16 |
Om Shanti Om 2007, Unrated) |
|
| 17 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 18 |
Slumdog Millionaire 2008, R) |
|
| 19 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |

















