My Favorite Movies
| Hartoz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Flight 93 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 3 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 4 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Crank 2006, R) |
|
| 6 |
The Departed 2006, R) |
|
| 7 |
300 2007, R) |
|
| 8 |
Dirty Sanchez: The Movie 2007, R) |
|
| 9 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 12 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 15 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 16 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Saw 2004, R) |
|
| 18 |
Saw II 2005, R) |
|
| 19 |
Saw III 2006, R) |
|
| 20 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 21 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 22 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 23 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 24 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 25 |
Alpha Dog 2006, R) |
|
| 26 |
The Dudesons Movie 2006, Unrated) |
|
| 27 |
Evan Almighty 2007, PG) |



























