Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  harpotter17's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
well duh!
2
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
well duh again!
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
and again
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
and again
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
and again.
6
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
love this movie. totally fav animated movie
7
August Rush 2007,  PG)
8
Across the Universe 2007,  PG-13)
9
Invisible 2006,  Unrated)
10
Nick and Norah's Infinite Playlist 2008,  PG-13)
11
Twilight 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments