My Favorite Movies
| haroldjulien's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 2 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Live and Let Die 1973, PG) |
|
| 5 |
Die Another Day 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Never Say Never Again 1983, PG) |
|
| 7 |
Hard to Die 1990, R) |
|
| 8 |
Darkman III - Die Darkman Die 1996, R) |
|
| 9 |
Never Die Alone 2004, R) |
|
| 10 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 12 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 13 |
Hard to Kill 1990, R) |
|
| 14 |
Hard Target 1993, R) |
|
| 15 |
Passenger 57 1992, R) |
|
| 16 |
S.W.A.T. 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Underclassman 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Moonraker 1979, PG) |

















