My Favorite Movies


  harmony13's Rating My Rating
1
Big Fish 2004,  PG-13)
2
Across the Universe 2007,  PG-13)
3
Rent 2005,  PG-13)
4
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
5
The Illusionist 2006,  PG-13)
6
The Prestige 2006,  PG-13)
7
Four Brothers 2005,  R)
8
The Italian Job 2003,  PG-13)
9
Ocean's Twelve 2004,  PG-13)
10
Ocean's Thirteen 2007,  PG-13)
11
The Namesake 2006,  PG-13)
12
The Notebook 2004,  PG-13)
13
P.S. I Love You 2007,  PG-13)
14
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
17
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
18
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
19
Shrek the Third 2007,  PG)
20
Martian Child 2007,  PG)
21
21 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments