My Favorite Movies
| Hardy4ever's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 3 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 4 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Sydney White 2007, PG-13) |
|
| 8 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 9 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Prom Night 2008, PG-13) |










