My Favorite Movies
| hardkorekid's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 4 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 6 |
300 2007, R) |
|
| 7 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 8 |
Underworld 2003, R) |
|
| 9 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 10 |
The Shining 1980, R) |
|
| 11 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 14 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 15 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 16 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 19 |
30 Days of Night 2007, R) |
|
| 20 |
21 2008, PG-13) |




















