My Favorite Movies
| HANR5833's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 4 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 5 |
Mr. Bean's Holiday 2007, G) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 11 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 14 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 16 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 17 |
She's the Man 2006, PG-13) |

















