My Favorite Movies
| hannapyrate's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Exorcist 1973, R) |
|
| 2 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 3 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 4 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 5 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 6 |
Tombstone 1993, R) |
|
| 7 |
Scarface 1983, R) |
|
| 8 |
Mary Poppins 1964, G) |
|
| 9 |
The Village 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Omen 2006, R) |
|
| 11 |
The Omen 1976, R) |
|
| 12 |
Exorcist - The Beginning 2004, R) |
|
| 13 |
The Amityville Horror 1979, R) |
|
| 14 |
Exorcist II - The Heretic 1977, R) |
|
| 15 |
Mirrors 2008, R) |
|
| 16 |
Bedknobs and Broomsticks 1971, G) |
















