My Favorite Movies


  hannahhop10's Rating My Rating
1
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
2
Scream 1996,  R)
Scream
my favourite scary film
3
Scream 2 1997,  R)
4
Scream 3 2000,  R)
5
The Marine 2006,  PG-13)
The Marine
john cena is fine in this film.
6
House of Wax 2005,  R)
7
Enough 2002,  PG-13)
Enough
you would so love to kick that guys ass in this film. gurghhh
8
See No Evil 2006,  R)
9
Legally Blonde 2001,  PG-13)
10
Wrong Turn 2003,  R)
11
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
12
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
13
The Condemned 2007,  R)
The Condemned
it is amazing... love him
14
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
favourite film ever
15
Rodgers & Hammerstein's Cinderella 1997,  G)
Rodgers & Hammerstein's Cinderella
love it!!!
16
Just Friends 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments