My Favorite Movies
| hannahbug96's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Superstar 1999, PG-13) |
|
| 2 |
Pay It Forward 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Mixed Nuts 1994, PG-13) |
|
| 5 |
Christmas with the Kranks 2004, PG) |
|
| 6 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 7 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 8 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 9 |
Titanic 1943, Unrated) |
|
| 10 |
Titanic 1953, Unrated) |
|
| 11 |
Titanic Revealed 2004, Unrated) |
|
| 12 |
Titanic 1996, PG-13) |













hannahbug96 posted 3 years ago
some are goood soomee arre nnoott