My Favorite Movies
| hannah521's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 4 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 10 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 11 |
American Pie 1999, R) |
|
| 12 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 13 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 16 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
















