My Favorite Movies
| hananperlman's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 3 |
Snatch 2001, R) |
|
| 4 |
American History X 1998, R) |
|
| 5 |
The Bone Collector 1999, R) |
|
| 6 |
Playing by Heart 1998, R) |
|
| 7 |
Twelve Monkeys (12 Monkeys) 1995, R) |
|
| 8 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 10 |
Seven Years in Tibet 1997, PG-13) |
|
| 11 |
The Negotiator 1998, R) |
|
| 12 |
Trainspotting 1996, R) |
|
| 13 |
Requiem for a Dream 2000, R) |
|
| 14 |
Dinner Rush 2000, R) |
|
| 15 |
Stickmen 2001, R) |
|
| 16 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 17 |
Black Hawk Down 2001, R) |

















