My Favorite Movies
| hamzarocks786's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Blind Dating 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 3 |
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001, R) |
|
| 4 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999, R) |
|
| 6 |
Deuce Bigalow: European Gigolo 2005, R) |
|
| 7 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 8 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 9 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 10 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 11 |
Saw II 2005, R) |
|
| 12 |
Saw III 2006, R) |
|
| 13 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 14 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 15 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 16 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 17 |
Wrong Turn 2: Dead End 2007, Unrated) |
|
| 18 |
Lake Dead 2007, R) |
|
| 19 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 20 |
Alien Raiders 2008, R) |
|
| 21 |
Death Race 2008, R) |
|
| 22 |
Slumdog Millionaire 2008, R) |
|
| 23 |
Fashion 2008, Unrated) |
|
| 24 |
Golmaal Returns 2008, Unrated) |
|
| 25 |
Death Tunnel 2005, R) |
|
| 26 |
P2 2007, R) |
|
| 27 |
30 Days of Night 2007, R) |
|
| 28 |
Fall Down Dead 2007, R) |
|
| 29 |
Wicked Little Things 2006, R) |
|
| 30 |
Meet the Spartans 2008, PG-13) |
|
| 31 |
Unearthed 2007, R) |
|
| 32 |
Kung Fu Panda 2008, PG) |
|
| 33 |
7eventy 5ive (Dead Tone) 2007, R) |
|
| 34 |
Jaane Tu Ya Jaane Na 2008, Unrated) |
|
| 35 |
Identity 2003, R) |
|
| 36 |
Mulberry Street 2006, R) |
|
| 37 |
Beerfest 2006, R) |
|
| 38 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 39 |
Kisses and Caroms 2006, R) |
|
| 40 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 41 |
Georgia Rule 2007, R) |
|
| 42 |
Cabin Fever 2002, R) |
|
| 43 |
Jab We Met 2007, PG) |
|
| 44 |
Bee Movie 2007, PG) |
|
| 45 |
Primeval 2007, R) |
|
| 46 |
Apocalypto 2006, R) |
|
| 47 |
The Condemned 2007, R) |
|
| 48 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |
|
| 49 |
Haunted Forest 2007, R) |
|
| 50 |
I Know Who Killed Me 2007, R) |
|
| 51 |
Superstar 1999, PG-13) |
|
| 52 |
Evan Almighty 2007, PG) |
|
| 53 |
Big Nothing 2006, R) |
|
| 54 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 55 |
The Angrez 2005, Unrated) |
|
| 56 |
300 2007, R) |
|
| 57 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 58 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 59 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 60 |
How High 2001, R) |
|
| 61 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 62 |
The Wild 2006, G) |
|
| 63 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 64 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
































































