My Favorite Movies
| halostar70's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 3 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Face/Off 1997, R) |
|
| 5 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 9 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 10 |
Mortal Thoughts 1991, R) |
|
| 11 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 12 |
Christine 1983, R) |
|
| 13 |
The Car 1977, R) |
|
| 14 |
Red Eye 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Flowers in the Attic 1987, PG-13) |
|
| 16 |
Teen Witch 1989, PG-13) |
|
| 17 |
Only You 1992, PG-13) |
|
| 18 |
Employee of the Month 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Waiting 2005, R) |
|
| 20 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 21 |
The Beastmaster 1982, PG) |
|
| 22 |
The Barbarians 1987, R) |
|
| 23 |
Joshua Tree (Army of One) 1992, R) |





















