My Favorite Movies
| Hallez's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 2 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 3 |
True Romance 1993, R) |
|
| 4 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 5 |
Sin City 2005, R) |
|
| 6 |
Lilo & Stitch 2003, G) |
|
| 7 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 8 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 9 |
The Rules of Attraction 2002, R) |
|
| 10 |
The Opposite of Sex 1998, R) |
|
| 11 |
Training Day 2001, R) |
|
| 12 |
Kung Fu Panda 2008, PG) |












