Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hakangezer80's Rating My Rating
1
Van Helsing 2004,  PG-13)
2
The Patriot 1998,  R)
3
The Patriot 2000,  R)
4
James Dean Movie-PAC: The Ultimate Hollywood Gift pack 2005,  Unrated)
5
Bad Boys 1995,  R)
6
Bad Boys II 2003,  R)
7
The History Boys 2006,  R)
8
What Boys Like (The Groomsmen) (The Wedding Bet) 2004,  R)
9
Bad Girls 1994,  R)
10
Hart's War 2002,  R)
Hart's War
very beatufull
11
War in the Desert - The True Stories Behind the Gulf War 1991, the Six Day War 1967, and the Battle 1980,  Unrated)
12
Iraq for Sale: The War Profiteers 2006,  Unrated)
13
Kurtlar vadisi - Irak (Valley of the Wolves: Iraq) 2006,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments