Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  haircon2001's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
I can't get enough of this movie and am waiting for the third part
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Loved it!!
3
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
This was one of the best trilogy's ever
4
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
Awesomeeeeeee
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
Awesomeeeeeeeeee, and loved the ending
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
Good movie and must to see
7
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
Great movie
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
Reallyyyyyyy Good!!
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Another great storyline
10
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
mmm...Russell Crowwwwe
11
Troy 2004,  R)
Troy
Eric Bana and Brad ooooo myyyyyy God!!!
12
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
Gotta love Brad and Angelina
13
The Bone Collector 1999,  R)
The Bone Collector
Anjolina is very good in this one!
14
Lara Croft - Tomb Raider 2001,  PG-13)
Lara Croft - Tomb Raider
I love everything Angelina does
15
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003,  PG-13)
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life
Really good!
16
Kiss The Girls 1997,  R)
Kiss The Girls
Loved Ashley in this movie
17
High Crimes 2002,  PG-13)
High Crimes
Really good
18
Along Came a Spider 2001,  R)
Along Came a Spider
Loved the book and the moive was worth it
19
Blade 1998,  R)
Blade
Wesleyt Snipes is action packed
20
Blade II 2002,  R)
Blade II
All I can say is WOW!!
21
Blade: Trinity 2004,  R)
Blade: Trinity
Loved Wesley,Jessica and Ryan in this one
22
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
Keanuuu and Carrie WOW!!!!!
23
The Matrix Reloaded 2003,  R)
The Matrix Reloaded
Great movie
24
The Matrix Revolutions 2003,  R)
The Matrix Revolutions
OMG!!! Loved it
25
Underworld 2003,  R)
Underworld
Loveeeeeeed this movie.Kate and Scott were awesome
26
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
Really good storyline..Love anything with Kate Beckinsale
27
Van Helsing 2004,  PG-13)
Van Helsing
Hugh Jackman is OMG drop dead sexy with long hair
28
Ultraviolet 2006,  PG-13)
Ultraviolet
Loveeeed Milla in this movie
29
Pitch Black 2000,  R)
Pitch Black
Awesome movie and great cast of actors
30
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
The Chronicles of Riddick
Who wouldn't love Vin Diesel
31
The Pacifier 2005,  PG)
The Pacifier
Vin in a comedic roll and he pulled it off with the help of Bruce the duck
32
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds)
Anjolina and Nic stealing cars...
33
Fantastic Four 2005,  PG-13)
Fantastic Four
Jessica Alba and the rest of the crew were awesome
34
X-Men 2000,  PG-13)
X-Men
Loveeeeeeee Hugh Jackman
35
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
X2: X-Men United
Hug and the cast are awesome again in this one
36
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
Loved it!!
37
Streets of Fire 1984,  PG)
Streets of Fire
Have this one on VHS and still like the music and the storyline
38
The Long Kiss Goodnight 1996,  R)
The Long Kiss Goodnight
Really good action
39
Man on Fire 2004,  R)
Man on Fire
Denzel was sooo good in this one
40
Reign of Fire 2002,  PG-13)
Reign of Fire
Really good eye candy in this one
41
Desperado 1995,  R)
Desperado
Really really good
42
The Mask of Zorro 1998,  PG-13)
The Mask of Zorro
Antonio was super yummy in this movie
43
The 13th Warrior 1999,  R)
The 13th Warrior
Loved Antonio in this one
44
The League of Extraordinary Gentlemen 2003,  PG-13)
The League of Extraordinary Gentlemen
Great cast and awesome movie
45
Maverick 1994,  PG)
Maverick
Mel,Jodi and James were a delight to watch in this epic film of the west
46
Excalibur 1981,  R)
Excalibur
this movie is a special one for me, my fiancee asked me to marry him while we were in the theatre watching the movie
47
Stigmata 1999,  R)
Stigmata
When it comes to this stuff, I am always interested...It was a huge thumbs up
48
The Covenant 2006,  PG-13)
The Covenant
OMG!! awesome effects and great looking guys
49
Constantine 2005,  R)
Constantine
Keanu is awesome
50
Resident Evil 2002,  R)
Resident Evil
Milla was awesome in this kick ass movie
51
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
The Da Vinci Code
This one was awesome!!
52
The Silence of the Lambs 1991,  R)
The Silence of the Lambs
One of the best movies and it really stayed close to the book
53
When a Stranger Calls 1979,  R)
When a Stranger Calls
This was an awesome nail biter
54
When a Stranger Calls Back 1993,  R)
When a Stranger Calls Back
Really good storyline
55
Hide and Seek 2005,  R)
Hide and Seek
Loved Dakota in this one
56
Halloween 1978,  R)
57
Halloween II 1981,  R)
Halloween II
Jamie Lee at her finest
58
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
Halloween 4: The Return of Michael Myers
Seen em all and loved them except for part 3
59
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989,  R)
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers
Loveeeee all Halloween movies seen em allllllll!!!!
60
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6)
finally a readon why micheal was trying to kill his family...
61
Halloween - Resurrection 2002,  R)
Halloween - Resurrection
Niccceeee, loved it
62
Halloween H2O 1998,  R)
Halloween H2O
Micheal is back and madder than hell again...
63
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
The Sixth Sense
Loved it!! Haley Joel was great as the little guy that could see dead people and Bruse was convincing as the psychologist that came to help him
64
The Illusionist 2006,  PG-13)
The Illusionist
Awesome effects and great storyline
65
The Prestige 2006,  PG-13)
The Prestige
I was hooked...Really good movie
66
Ladyhawke 1985,  PG-13)
Ladyhawke
I loved this one..A true love story
67
Ice Age 2002,  PG)
Ice Age
Anyone that loves cartoons has to see this one and its second part
68
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
Gotta love Dorie and Nemo
69
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
Ice Age 2: The Meltdown
Freakin Hilarious...Love Scrat!
70
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
Great movie to watch
71
The Abyss 1989,  PG-13)
The Abyss
Great underwater effects
72
Pride and Prejudice ,  Unrated)
Pride and Prejudice
Beautifully done...Epic and classic movie with really wonderful actors
73
Mrs. Doubtfire 1993,  PG-13)
Mrs. Doubtfire
Hillarious movie
74
O Brother, Where Art Thou? 2000,  PG-13)
O Brother, Where Art Thou?
Reallllllllly good movie with George Clooney
75
True Lies 1994,  R)
True Lies
Jamie lee and Arnold were hilarious in this one
76
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
Coyote Ugly
Loveddddddddd the songs and the movie
77
G.I. Jane 1997,  R)
G.I. Jane
Demi was great as the heroine in this one
78
The Man in the Iron Mask 1998,  PG-13)
The Man in the Iron Mask
Loved it
79
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
Makes ya think that this could happen
80
The Replacements 2000,  PG-13)
The Replacements
Another good Keanu Reeves flick
81
Flight of the Phoenix 2004,  PG-13)
Flight of the Phoenix
Seen the original but this one was better
82
The Quick and the Dead 1995,  R)
The Quick and the Dead
Great movie with great actors...Storyline was good to
83
U.S. Marshals 1998,  R)
U.S. Marshals
Great action
84
Reservoir Dogs 1992,  R)
Reservoir Dogs
Loved it
85
Executive Decision 1996,  R)
Executive Decision
Reallyyyyyyy good!! To bad that Mr.Segal had to die in this one
86
Silkwood 1983,  R)
Silkwood
Soo good..loved this one
87
Wildcats 1986,  R)
Wildcats
Great movie!!
88
Hocus Pocus 1993,  PG)
Hocus Pocus
Bette is awesome...loved the story and all the music
89
Catwoman 2004,  PG-13)
Catwoman
Wow! Halley did a great job
90
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
Kill Bill: Volume 1
Loveeeeedddd it!!!
91
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
Kill Bill, Volume 2
Wow!! U go Uma!
92
Con Air 1997,  R)
Con Air
Really good action scenes
93
The Three Musketeers 1993,  PG)
The Three Musketeers
good storyline in this one
94
The Gift 2000,  R)
The Gift
Awesome movie!!
95
Much Ado About Nothing 1993,  PG-13)
Much Ado About Nothing
realllllllllly reallllllllllly good!!!
96
Switch 1991,  R)
Switch
Cool and great movie still love watching this one
97
Space Cowboys 2000,  PG-13)
Space Cowboys
great movie
98
The Missing 2003,  R)
The Missing
Really good movie, kept you on the edge of the seat
99
Robin Hood: Prince of Thieves 1991,  PG-13)
Robin Hood: Prince of Thieves
Loveeeeeeed it
100
XXX 2002,  PG-13)
XXX
OMG!! Another Vin Diesel movie...Keep em coming...lol
101
Girl, Interrupted 1999,  R)
102
28 Days Later 2002,  R)
103
50 First Dates 2004,  PG-13)
104
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
Loved this one..
105
A Knight's Tale 2001,  PG-13)
A Knight's Tale
Good Historical love story
106
A League of Their Own 1992,  PG)
A League of Their Own
really good movie
107
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
108
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
109
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
110
Alien 1979,  R)
Alien
Really good and scarie
111
Aliens 1986,  R)
Aliens
sigouney weaver was great as the heroin in these movies
112
Almost Famous 2000,  R)
113
American Pie 1999,  R)
American Pie
Hillarious
114
American Pie 2 2001,  R)
115
American Psycho 2000,  R)
116
Armageddon 1998,  PG-13)
Armageddon
loved Bruce Willis as the hardass father that sacrificed himself to save the world
117
Austin Powers: International Man of Mystery 1997,  PG-13)
Austin Powers: International Man of Mystery
mike myers is great
118
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999,  PG-13)
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
Love all micheal myers stuff
119
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
Austin Powers in Goldmember
Great funny movie with Mike Myers
120
Back to the Future 1985,  PG)
Back to the Future
Loved Micheal J Fox
121
Back to the Future Part II 1989,  PG)
Back to the Future Part II
Micheal J Fox is great as his reprisal of marty mcfly
122
Back to the Future Part III 1990,  PG)
Back to the Future Part III
I liked it but they should have left it alone at Part 2
123
Batman 1989,  PG-13)
Batman
Best Batman movie made..Micheal Keaton did a bang up job
124
Batman Begins 2005,  PG-13)
Batman Begins
Story was good
125
Batman Returns 1992,  PG-13)
Batman Returns
Love batman
126
Beetlejuice 1988,  PG)
Beetlejuice
Toooooooo friggen funny!!
127
Big Momma's House 2000,  PG-13)
Big Momma's House
Martin Lawrence was really funny in this first one...but hilarious in the second one
128
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
This one was to funny
129
Billy Madison 1995,  PG-13)
130
Black Hawk Down 2001,  R)
Black Hawk Down
really super movie
131
Blade Runner 1982,  R)
132
Blazing Saddles 1974,  R)
133
Braveheart 1995,  R)
Braveheart
Lovedddddd This Historical movie
134
Caddyshack 1980,  R)
Caddyshack
Gottas love Bill Murray and the little Gopher
135
Casino 1995,  R)
136
Casino Royale 2006,  PG-13)
Casino Royale
Gotta be the best bond movie..Glad that they made this one..
137
Cast Away 2000,  PG-13)
Cast Away
Ok..so talking to an inanimate object was a little funny even for Tom Hanks
138
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
139
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
Cheaper by the Dozen
Good attempt at another great classic
140
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
Cheaper by the Dozen 2
Loved it
141
Chicago 2002,  PG-13)
142
Coach Carter 2005,  PG-13)
Coach Carter
was worth the watch
143
Collateral 2004,  R)
144
Coming to America 1988,  R)
145
Cool Runnings 1993,  PG)
Cool Runnings
Its bobsled time
146
Cry-Baby 1990,  PG-13)
147
Dead Poets Society 1989,  PG)
148
Die Hard 1988,  R)
Die Hard
Really great action
149
Die Hard 3: With a Vengeance 1995,  R)
Die Hard 3: With a Vengeance
Seen all the Die hard flicks..This one was good and full of action
150
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
151
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
152
Dogma 1999,  R)
153
Dreamgirls 2006,  PG-13)
154
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
155
Eragon 2006,  PG)
Eragon
Great movie...Loved the blue dragon Sophera
156
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
157
Face/Off 1997,  R)
Face/Off
Nic and John are super in this one
158
Final Destination 2000,  R)
159
Forrest Gump 1994,  PG-13)
Forrest Gump
Run Forest Run....lol
160
Ghost 1990,  PG-13)
Ghost
Demi and Patrick are awesome in this one
161
Ghostbusters 1984,  PG)
Ghostbusters
Seen all the ghostbuster movies and this one was great
162
GoodFellas 1990,  R)
163
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
Freakin hillarious
164
Hook 1991,  PG)
Hook
Speilberg out did himself with this movie...Robin was hilarious
165
I Am Sam 2001,  PG-13)
I Am Sam
Sean penn was awesome
166
I, Robot 2004,  PG-13)
I, Robot
Gotta love Will in this one
167
Independence Day 1996,  PG-13)
Independence Day
Awesome effects and great movie
168
Indiana Jones and the Last Crusade 1989,  PG-13)
169
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984,  PG)
Indiana Jones and the Temple of Doom
Cool effects
170
Interview with the Vampire 1994,  R)
Interview with the Vampire
Wow! great movie and tons of great actors
171
It's a Wonderful Life 1946,  G)
It's a Wonderful Life
James Stewart is really good in this Christmas classic
172
Jaws 1975,  PG)
Jaws
Don't read this book at the lake or around any body's of water..then see this movie!...lol
173
Jurassic Park 1993,  PG-13)
Jurassic Park
Really good!
174
Kingdom of Heaven 2005,  R)
Kingdom of Heaven
Orlando was really great in this movie
175
Labyrinth 1986,  PG)
Labyrinth
Toooo cool!!...loved all the characters in this one
176
Ladder 49 2004,  PG-13)
Ladder 49
Another good one in my books
177
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
Reese was super cute in this farcical flick
178
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde
reese reprised her roll and did a great job
179
Liar Liar 1997,  PG-13)
180
Lost In Translation 2003,  R)
181
Madagascar 2005,  PG)
Madagascar
Loveeeee the penguins
182
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
183
Meet the Parents 2000,  PG-13)
Meet the Parents
Ben Stiller and Robert DeNiro were hilarious
184
Men in Black 1997,  PG-13)
Men in Black
Loveeeedd it
185
Men in Black II 2002,  PG-13)
Men in Black II
Will Smith is awesome
186
Million Dollar Baby 2004,  PG-13)
187
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
Miss Congeniality
Sandra was awesome
188
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
Monster-in-Law
J'lo and Jane Fonda..omg...hilarious antics from these two
189
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
190
Night at the Museum 2006,  PG)
191
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
Ocean's Eleven
Great remake
192
Ocean's Twelve 2004,  PG-13)
Ocean's Twelve
George and Everyone did a great job in this remake of the classic
193
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
Pearl Harbor
Another historical movie
194
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
Julia's first movie and she was great
195
Pretty in Pink 1986,  PG-13)
Pretty in Pink
Another brat pack flick
196
Pulp Fiction 1994,  R)
Pulp Fiction
Loved it
197
Queen of the Damned 2002,  R)
Queen of the Damned
Stuart Townsend is delisious in this one
198
Red Eye 2005,  PG-13)
Red Eye
good suspense
199
Remember the Titans 2000,  PG)
Remember the Titans
Great football movie
200
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
Robin Hood: Men in Tights
Great spoof
201
Rocky 1976,  PG)
Rocky
The best one of all the Rocky movies
202
Rocky II 1979,  PG)
203
Rocky III 1982,  PG)
204
Rocky IV 1985,  PG)
205
Saving Private Ryan 1998,  R)
Saving Private Ryan
Really good war movie..
206
Saw 2004,  R)
Saw
Good nail biter
207
Schindler's List 1993,  R)
Schindler's List
Another great historical movie
208
Secret Window 2004,  PG-13)
Secret Window
Good thriller
209
Scream 1996,  R)
210
Seven (Se7en) 1995,  R)
Seven (Se7en)
Reallyyy reallly good!!
211
Shooter 2007,  R)
212
Signs 2002,  PG-13)
Signs
This one wasn't to bad, it got spooky in parts
213
Sin City 2005,  R)
Sin City
Really good action and great actors
214
Sleeping Beauty 1959,  G)
Sleeping Beauty
Another Disney Classic
215
Sixteen Candles 1984,  PG)
216
Sleepy Hollow 1999,  R)
Sleepy Hollow
Johnny depp is wow!
217
Spaceballs 1987,  PG)
218
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
Awesome movie
219
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
220
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
221
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
Anything Star Wars be it the older ones or the new ones..Lucas did a wonderful job on em all
222
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
another great Star wars movie
223
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
Wonderful Special Effects
224
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
225
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
What can I say! Wow!!
226
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
I love anything Star Wars
227
Steel Magnolias 1989,  PG)
Steel Magnolias
I cried I laughed it was that good
228
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
Sweet Home Alabama
Reese was awesome in this downhome flick
229
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)
The 40 Year Old Virgin
Loved the waxing part...lol
230
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
The Bourne Identity
Really good movie
231
The Bourne Supremacy 2004,  PG-13)
The Bourne Supremacy
Really good second part
232
The Breakfast Club 1985,  R)
The Breakfast Club
seen this one when it first came out...not to bad of a movie
233
The Fifth Element 1997,  PG-13)
The Fifth Element
Milla and Bruce in a great storyline
234
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
Paul walker and Vin Diesel were reallly good
235
The Godfather 1972,  R)
The Godfather
Awesome movie
236
The Godfather, Part II 1974,  R)
The Godfather, Part II
Great classic
237
The Godfather, Part III 1990,  R)
The Godfather, Part III
Watched all 3 and it was great
238
The Green Mile 1999,  R)
The Green Mile
another greatr flik with great actors
239
The Incredibles 2004,  PG)
The Incredibles
Great flick
240
The Italian Job 2003,  PG-13)
The Italian Job
Great action flick with lots of cool cars
241
The Patriot 2000,  R)
The Patriot
Mel and Heath are awesome
242
The Princess Bride 1987,  PG)
The Princess Bride
Loved all the characters
243
The Transporter 2002,  PG-13)
The Transporter
Man can this dude fight
244
There's Something About Mary 1998,  R)
There's Something About Mary
Ben Stiller was hilarious
245
Tombstone 1993,  R)
Tombstone
This one was one of the best ones depicitng the events at the Ok Coral
246
Top Gun 1986,  PG)
Top Gun
Loved the bad singing by tom cruise...
247
Training Day 2001,  R)
248
Uptown Girls 2003,  PG-13)
Uptown Girls
Brittany murphy and Dakota was great in this movie
249
What Dreams May Come 1998,  PG-13)
What Dreams May Come
Robin made a great attempt at dramatic acting and he did wonderful
250
Young Frankenstein 1974,  PG)
Young Frankenstein
Another great Mel Brooks movie
251
Zoolander 2001,  PG-13)
252
We Were Soldiers 2002,  R)
We Were Soldiers
Great movie
253
Wayne's World 1992,  PG-13)
254
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
Not a bad movie
255
Walk the Line 2005,  PG-13)
Walk the Line
Really good movie about the late Johnny Cash and his life
256
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
257
Untraceable 2008,  R)
Untraceable
Really good movie..Makes you stop and think about what kind of wackos are out there in Cyber space
258
The Other Boleyn Girl 2008,  PG-13)
The Other Boleyn Girl
Read the book first, I could understand why they had to cut out parts for the movie..It was still a great historical movie though
259
Vantage Point 2008,  PG-13)
260
Aeon Flux 2005,  PG-13)
Aeon Flux
Charlize is WOW in this one!
261
National Treasure 2004,  PG)
National Treasure
I really loved the history aspect of the story..Plus Nic was really great
262
300 2007,  R)
300
Awesome movie!!! Loved it!!
263
Wild Hogs 2007,  PG-13)
Wild Hogs
Loveeeeed it!!...Really funny
264
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
This movie was HOT!!...Nic Cage was awesome as the Ghost Rider, Peter Fonda did a great job

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments