My Favorite Movies
Some of my favorites :)
| haiducell's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Kingdom of Heaven 2005, R) |
|
| 3 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 5 |
It's a Wonderful Life 1946, G) |
|
| 6 |
The Rock 1996, R) |
|
| 7 |
Groundhog Day 1993, PG) |
|
| 8 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Hors de Prix (Priceless) 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |










