My Favorite Movies
| hadleygirlie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Factory Girl 2006, R) |
|
| 2 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 3 |
Requiem for a Dream 2000, R) |
|
| 4 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 5 |
The Rules of Attraction 2002, R) |
|
| 6 |
25th Hour 2003, R) |
|
| 7 |
Dirty Love 2004, R) |
|
| 8 |
Whip It 2009, PG-13) |
|
| 9 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 10 |
It's All Gone Pete Tong 2004, R) |
|
| 11 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 12 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 13 |
Peter Pan 1999, Unrated) |
|
| 14 |
Igby Goes Down 2002, R) |














