My Favorite Movies


  H4LL3Y's Rating My Rating
1
Love and Basketball 2000,  PG-13)
Love and Basketball
i will always love this movie :D
2
Step Up 2006,  PG-13)
3
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
i luv this movie i sure do.
4
Enough 2002,  PG-13)
5
Grease 1978,  PG)
6
Bring It On 2000,  PG-13)
7
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
8
Bring It On Again 2004,  PG-13)
9
Red Eye 2005,  PG-13)
10
Super Sweet 16: The Movie 2007,  Unrated)
Super Sweet 16: The Movie
love it
bffn:)
11
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
this movie is cute and has a good ending:)
12
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
one of my fav movies forever and the second is almost as good.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments