My Favorite Movies
Late-night-couch-magnet-stimulating-funny-character-with-entertaining-love-stories
| gypsyjen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 2 |
The Truth About Cats & Dogs 1996, PG-13) |
|
| 3 |
Someone Like You 2001, PG-13) |
|
| 4 |
While You Were Sleeping 1995, PG) |
|
| 5 |
Only You 1994, PG) |
|
| 6 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 7 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 9 |
When Harry Met Sally 1989, R) |
|
| 10 |
Before Sunrise 1995, R) |
|
| 11 |
One Fine Day 1996, PG) |











