My Favorite Movies
| Gybrand7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 2 |
Rambo (Rambo IV) 2008, R) |
|
| 3 |
Dragon Wars (D-War) 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Wanted 2008, R) |
|
| 5 |
Everything You Always Wanted to Know About Sex, But Were Afraid to Ask 1972, R) |
|
| 6 |
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) 1978, Unrated) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 8 |
National Treasure: Book of Secrets 2007, PG) |
|
| 9 |
Stardust 1998, Unrated) |
|
| 10 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Behind Enemy Lines 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Hero Wanted 2008, R) |
|
| 13 |
Transporter 3 2008, PG-13) |













