My Favorite Movies
| guylover818's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 4 |
Rest Stop 2006, R) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Saw III 2006, R) |
|
| 9 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 10 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 11 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Spongebob Squarepants Movie 2004, PG) |












