My Favorite Movies
| gussie91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 4 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 9 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 10 |
Drumline 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Love Don't Cost a Thing 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |













