My Favorite Movies
| gurivning's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Apollo 13 1995, PG) |
|
| 3 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 4 |
Cars 2006, G) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
300 2007, R) |
|
| 7 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Elizabeth 1998, R) |
|
| 10 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 11 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 12 |
Connie And Carla 2004, PG-13) |












