My Favorite Movies


  gummybear08's Rating My Rating
1
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
I absolutly love this movie
2
The Crow 1994,  R)
The Crow
my fav movie
3
Undiscovered 2005,  PG-13)
Undiscovered
I love it only b/c of steven lol nah its a great movie i really like it A LOT!
4
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
Action packed movie! my fav =]
5
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
6
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
IM DEFFENITLY GOING TO GO SEE THIS MOVIE!!11
7
The Crow - Salvation 2000,  R)
The Crow - Salvation
awsome
8
Blood and Chocolate 2007,  PG-13)
Blood and Chocolate
The book is 10 X's better but still its pretty good
9
Lady in the Water 2006,  PG-13)
10
The Greatest Game Ever Played 2005,  PG)
11
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
ehh
12
Interview with the Vampire 1994,  R)
13
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments