My Favorite Movies
| grundys103's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 6 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 9 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Friday Night Lights 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 13 |
We Are Marshall 2006, PG) |
|
| 14 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 15 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 16 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 17 |
The Notebook 2004, PG-13) |

















