My Favorite Movies
| groovygurl99's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Beauty Shop 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 6 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Taxi 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 11 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Cellular 2004, PG-13) |













