My Favorite Movies
| grilletcarmen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Anna and the King 1999, PG-13) |
|
| 2 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Kate & Leopold 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 7 |
American Pie 1999, R) |
|
| 8 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Beauty And The Beast - Belle's Magical World 2003, G) |
|
| 10 |
The Ring 2002, PG-13) |










