My Favorite Movies
| gretalmk1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Vampire Hunter D - Bloodlust 2000, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Blood - The Last Vampire 2001, Unrated) |
|
| 5 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Elektra 2005, PG-13) |
|
| 8 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 9 |
The Skeleton Key 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Wolf Creek 2004, R) |










