My Favorite Movies
| GreenZinnias's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 3 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 4 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 7 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 10 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 11 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 12 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 13 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 14 |
High School Confidential! 1958, Unrated) |
|
| 15 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 16 |
Madea's Family Reunion 2002, PG-13) |
|
| 17 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Drumline 2002, PG-13) |
|
| 22 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 23 |
Are We There Yet? 2003, PG) |
|
| 24 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 25 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 26 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 27 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 28 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 29 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 30 |
Mission To Mars 2000, PG) |





























