My Favorite Movies
| greenstar90's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 3 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 6 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Evil (Ondskan) 2006, G) |
|
| 11 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 12 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 13 |
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker) 2006, PG) |
|
| 14 |
Sin City 2005, R) |
|
| 15 |
Stay Alive 2006, PG-13) |















