My Favorite Movies


  greengod's Rating My Rating
1
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
The Da Vinci Code
look's good
2
An Inconvenient Truth 2006,  PG)
An Inconvenient Truth
It was horrifing!
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
4
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
It was so scary I got out of the theater 20 before the end...
5
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
damed that was a good movie. I wonder if there is going to be a 4th one?
6
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
Final Fantasy VII - Advent Children
The second best anime movie ever!!!
7
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
8
Eminem AKA 2004,  Unrated)
9
Jackass: Number Two 2006,  R)
Jackass: Number Two
IT WAS SO FREAKEN AWSOMB!!!!!!!!!!!!!!!!!
10
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
11
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) ,  Unrated)
12
Death Note: The Last Name (Desu nôto 2) 2007,  Unrated)
13
Suicide Club 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments