My Favorite Movies
| GreenDay1020's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 4 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 5 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 6 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 7 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 8 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 9 |
Bad News Bears 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |










