My Favorite Movies
| greatyab's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor 2008, PG-13) |
|
| 3 |
The Forbidden Kingdom 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Cradle 2 the Grave 2003, R) |
|
| 5 |
Unleashed (Danny the Dog) 2005, R) |
|
| 6 |
War (Rogue Assassin) 2007, R) |
|
| 7 |
The One 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Kiss of the Dragon 2001, R) |
|
| 9 |
Black Mask 1997, R) |
|
| 10 |
The Legend (Fong Sai Yuk) 1993, R) |
|
| 11 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 13 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Around the World in 80 Days 2004, PG) |
|
| 15 |
Jackie Chan's Project A ('A' gai wak) (Pirate Patrol) 1983, PG-13) |
|
| 16 |
Catch That Kid 2004, PG) |
















