My Favorite Movies


  grandhustle's Rating My Rating
1
Crash 2005,  R)
Crash
one of the greatest movies ever made
2
Braveheart 1995,  R)
3
Gladiator 2000,  R)
4
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006,  PG-13)
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter)
what did you say to me?? cuz i'll kick you in the face 2!!
5
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
6
Rocky 1976,  PG)
7
Man on Fire 2004,  R)
8
Spider-Man 2002,  PG-13)
9
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
10
X-Men 2000,  PG-13)
11
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments