My Favorite Movies
| grahamgirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Ringer 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Count of Monte Cristo 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Now and Then 1995, PG-13) |
|
| 8 |
The Little Rascals 1994, PG) |
|
| 9 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 10 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 11 |
Rat Race 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Fun With Dick and Jane 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Bewitched 2005, PG-13) |
|
| 14 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 15 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Starsky & Hutch 2004, PG-13) |
|
| 17 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 18 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 19 |
Twister 1996, PG-13) |
|
| 20 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 21 |
The Mask of Zorro 1998, PG-13) |
|
| 22 |
Aladdin 1992, G) |
|
| 23 |
Big Fish 2004, PG-13) |























