My Favorite Movies
| graffitiboi's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 2 |
We Were Soldiers 2002, R) |
|
| 3 |
Windtalkers 2002, R) |
|
| 4 |
Casualties of War 1989, R) |
|
| 5 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 6 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 7 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 8 |
Blade 1998, R) |
|
| 9 |
Blade II 2002, R) |
|
| 10 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 11 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 12 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 13 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 14 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 15 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 16 |
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1999, R) |
|
| 17 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 19 |
Lee Evans: XL Tour Live 2005 , Unrated) |
|
| 20 |
There's Only One Jimmy Grimble 2000, Unrated) |
|
| 21 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 22 |
Boys Don't Cry 1999, R) |
|
| 23 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 24 |
Hide and Seek 2005, R) |
|
| 25 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 26 |
Hostel 2006, R) |
|
| 27 |
Hostel: Part II 2007, R) |


























