My Favorite Movies
| GoTtaLuvMe131's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Crow 1994, R) |
|
| 2 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007, R) |
|
| 4 |
Never Back Down 2008, PG-13) |
|
| 5 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 6 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 7 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 8 |
London 2005, R) |
|
| 9 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 10 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 11 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 12 |
The Descent 2005, R) |
|
| 13 |
The Good Son 1993, R) |
|
| 14 |
The Crow: City of Angels 1996, R) |
|
| 15 |
Dear John 2010, PG-13) |














